Våra Öppettider

Välkommen att kontakta oss enligt nedan. 

När vi har många gäster i reception och shop kan det tyvärr ta lite längre tid än vanligt innan vi har möjlighet att svara.

Om du vill du boka golftid på Åda Golf & Country Club gör du det enkelt via Min Golf >>>

Om du vill veta mer om våra golf- och hotellpaket, mejla gärna din förfrågan till hotell@adagolf.se

Spelar ni utanför kansliets öppentider så tar vi gärna emot swish som är 123-327 86 86.

Följande tider kan ni nå oss på telefon

Öppettider kansli
Helgfri måndag - fredag  9 - 15 året runt
Öppet helger och helgdagar mellan 9 - 15 

Banan 
Har öppet vid bokningsbara tider, ingen tid så får man inte spela. 

Tidsbokning, reception & shop

Måndag - Fredag 9-15
Lördag - Söndag 8-15 
0156-182 90
info@adagolf.se

Hotell

Måndag - tisdag 9 - 14
Torsdag - fredag 9 - 14
0707-541 984 • hotell@adagolf.se

Restaurang

0156-182 90 • krogen@adagolf.se 

Besöks- och fakturaadresser

Besöksadress
Åda Golf & Country Club
Åda Säteri
619 91 Trosa

Fakturaadress Åda Golf & Country Club AB
Åda Golf & Country Club AB
Åda Säteri 
619 91 Trosa

Kontaktuppgifter personer

Staffan Tybelius, Krögare 0156-182 90 krogen@adagolf.se
Johan Tärnström, Pro 0708-584 256 johan@adagolf.se
Lee Hendy, Course Manager 070-855 3445 lee.hendy@gmlsport.se
Petter Isoz, Klubbchef 0707-546 870 klubbchef@adagolf.se
Josephine Isoz, Hotell & konferens 0707-541 984 hotell@adagolf.se
Niklas Lindroos, Sponsorer 0720-155 562

niklas@adagolf.se

Elsina Flach, Ekonomi, Tävling, Medlemskap 0156-182 90 ekonomi@adagolf.se

 

 

 

Våra Partners