Välkommen att kontakta oss

Välkommen att kontakta oss! 

När vi har många gäster i reception och shop kan det tyvärr ta lite längre tid än vanligt innan vi har möjlighet att svara.

Telefon till växel 0156-182 90 eller maila här!

 

Kontaktuppgifter personer

Namn, Roll Telefon Mail
Petter Isoz, Klubbchef 0707-54 68 70 klubbchef@adagolf.se
Johan Tärnström, Pro 0708-58 42 56 johan@adagolf.se
Lee Hendy, Course Manager 0708-55 34 45 lee.hendy@gmlsport.se
Josephine Isoz, Ekonomi 0156-182 90

ekonomi@adagolf.se

Niklas Lindroos, Sponsorer 0720-15 55 62

niklas@adagolf.se

Josephine Isoz, Hotell & konferens 0156-182 90

hotell@adagolf.se

Staffan Tybelius, Krögare 0156-182 90

krogen@adagolf.se

 

Besöks- och fakturaadresser

Besöksadress
Åda Golf & Country Club
Åda Säteri
619 91 Trosa

Fakturaadress Åda Golf & Country Club AB
Åda Golf & Country Club AB
Åda Säteri 
619 91 Trosa

 

 

Våra Partners