Välkommen att kontakta oss

Tidsbokning, reception & shop

Måndag - Fredag 9-15 (15 oktober-30 mars)
0156-182 90
info@adagolf.se

Hotell

Måndag - tisdag 13 - 16
Torsdag - fredag 9 - 13
0707-541 984 • hotell@adagolf.se

Restaurang

0156-182 90 • krogen@adagolf.se 

Besöks- och fakturaadresser

Besöksadress
Åda Golf & Country Club
Åda Säteri
619 91 Trosa

Fakturaadress Åda Golf & Country Club AB
Åda Golf & Country Club AB
Åda Säteri 
619 91 Trosa

Kontaktuppgifter personer

Staffan Tybelius, Krögare 0156-182 90 krogen@adagolf.se
Johan Tärnström, Pro 0708-584 256 johan@adagolf.se
Martin Lundin, Banchef 0707-800 585 martin.lundin@gmlsport.se
Petter Isoz, Klubbchef 0707-546 870 klubbchef@adagolf.se
Josephine Isoz, Hotell & konferens 0707-541 984 hotell@adagolf.se
Stefan Lindell 0708-591 805  
Niklas Lindroos, Sponsorer 0720-155 562 niklas@adagolf.se
Elsina Flach, Ekonomi, Tävling, Medlemskap 0156-182 90 ekonomi@adagolf.se

 

Våra Partners